Yüklenen Videolar

Grup Dinç / Çanakkale Eceabat Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi
Okan Özcan, Batuhan Dinç, Serkan Meniz, Erdem Engin Çetiner

Grup Meal’22 / Gaziosmanpaşa Mevlana Anadolu Lisesi
Hayat Çarpacı, Tunahan Karakaya, Ahmed Faruk Özarslan, Umut Kocalar, Can Vatansever, Batuhan Salih Sarı, Buse Aktı, Duru Bayramıçlıklar

Grup 3 Deyince / Şehit Serkan Çölkesen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Hilal Duman, Berfin Türkkan, İrem Yarbuğulubaş, Öykü Tan, Mehmet Gök, Hüseyin Cemiloğlu, Berkay Demiral, Kerimcan İlhan

Grup Performans / Şehit Serkan Çölkesen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Şeyda Semiz, Nazar Yakışan, Berfin Kaya, Sena Aslan

Players / Gaziosmanpaşa Mevlana Anadolu Lisesi
Emre Bayraktar, Ali Hakan Şentürk, Berkay Erdin, Eda Bakay, Talha Emir Yılmaz, Emre Enercan, Mesut Taşdelen, Ahmet Berkay Aydoğdu

Gençlik Power / Gaziosmanpaşa Mevlana Anadolu Lisesi
Şeyma Yıldırım , Nehir Uslu , Beyza Sarıtaş , İdal Şit , Faruk Yalmaç

Gençlik Power / Gaziosmanpaşa Mevlana Anadolu Lisesi
Şeyma Yıldırım , Nehir Uslu , Beyza Sarıtaş , İdal Şit , Faruk Yalmaç

Muratpaşa Badminton / Muratpaşa Anadolu lisesi
Haktan Karabulut, Emir Atasayar, Batuhan Kartal, Serkan Kılınç

Grup Sinerji / Şehit Serkan Çölkesen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Sedef Yürük, Emine Nur Öztürk, Nazar Yakışan, Berfin Kaya, Sena Aslan, Mert Tanaş, Hakan Can Öztaş, İrem Kılıç

Grup Şahane / Şehit Serkan Çölkesen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Sedef Yürük, Emine Nur Öztürk, Nazar Yakışan, Berfin Kaya, Sena Aslan, Mert Tanaş, Hakan Can Öztaş, İrem Kılıç

Muratpaşa Jian Zi / Muratpaşa Anadolu lisesi
İ. Yiğit Paslı, Burak Kavasoğlu, Emircan Altınkaynak, İsmet Yalçın

Grup Şurup-4 / Şehit Serkan Çölkesen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mert TANAŞ, Hasan Şahin TEKİN, Emine Nur ÖZTÜRK, Nazar YAKIŞAN, Sedef YÜRÜK, İrem KILIÇ, Sena ASLAN, Şeyda SEMİZ

Grup Şurup-3 / Şehit Serkan Çölkesen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mert TANAŞ, Hasan Şahin TEKİN, Emine Nur ÖZTÜRK, Nazar YAKIŞAN, Sedef YÜRÜK, İrem KILIÇ, Sena ASLAN, Şeyda SEMİZ

Good Game Players / Güzeloluk Anadolu Lisesi
GÖKSU GÜYÜN, BESTE BEĞÜL ONAÇ, FATMA ZEHRA PARLAR, HÜSEYİN YILMAZ, YİĞİT EMİR KANDEMİR, MEHMET ARSLAN

Aslanlar / Güzeloluk Anadolu Lisesi
İSMAİL ERDOĞAN, MERYEM IRMAK ARSLAN, CANSU MENGÜTAY, GÜL SUDE SEVTEKİN, EMRE ÖZKAN, TUANA ZUBANOVA, YAREN KARABULUT

juniorlar / Güzeloluk Anadolu Lisesi
Refik Dua, Esra dilmaç, İzzet Çakır, Melisa Güzelderen

Grup Şurup / Şehit Serkan Çölkesen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Sedef Yürük, Emine Nur Öztürk, Nazar Yakışan, Berfin Kaya, Sena Aslan, Mert Tanaş, Hakan Can Öztaş, İrem Kılıç

Genç Devinim / Başakşehir Bahçeşehir Atatürk Anadolu Lisesi
Ece Kemaloğlu, Beyza Akgün, İREM Ceylan, Sude Yılmaz, Zümrüt Cebe, Sevdenur Aygül, Esra Korhan, Burcu Uçar

POZİTRON / Kağıthane Şehit Mustafa Sevim Anadolu İmam hatip Lisesi
Semih Aydın, Mehmet Gür, Muhammet Salih Yaman, Kerem Gür, Yusuf Yavuz